Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Návštěva zámku 27. 9. 2018

27.09.2018

Návštěva zámku 27. 9. 2018

Ve čtvrtek naši žáci zavítali do zámeckých komnat. Zámek v Čechách pod Kosířem je nejen nově a krásně opravený, ale kromě samotné prohlídky jižního křídla zámku, které je zařízené ve stylu Františka Josefa II. Silva Taroucy a vyzdobené díly Josefa Mánesa, je zde možné navštívit také nově otevřenou expozici jízdních kol. Děti ale nejvíce zaujala expozice pánů Svěráků a ukázka z filmových děl. Nejvíce se dětem líbila expozice z filmu Kuky se vrací a Obecná škola. Cestou zpět se děti prošly po nádherném zámeckém parku a popovídaly si o vzácných stromech, které se v parku nachází.
Za poutavou prohlídku a pozvání moc děkujeme.


Zpět na aktuality