Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

O koblížkovi aneb pečeme koblihy

19.02.2020

O koblížkovi aneb pečeme koblihy

V rámci celotýdenního projektu Masopust jsme dnes 19.2. pekli v 1. třídě masopustní koblížky. Seznámili jsme se s receptem, nachystali si všechny suroviny, zašli do obchodu koupit mouku, kterou jsme zapomněli. Postupovali jsme podle receptu a výsledek byl moc chutný. Celou školu jsme provoněli vůní koblížků. Při pečení jsme si ještě stihli zahrát malou divadelní pohádku O koblížkovi. 


Zpět na aktuality