Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Ochutnávka ovoce s Bovýskem

05.02.2020

Ochutnávka ovoce s Bovýskem

V 1. třídě jsme se vydali na cestu kolem světa s Bovýskem a ochutnali cizokrajné ovoce ze všech koutů světa. Sladké dračí ovoce z Mexika, japonskou hrušku  "nashi" z Japonska, avokádo z Ameriky, myngo z Afriky a granátové jablko z Itálie. Některé ovoce jsme zkusili poprvé. Na závěr jsme si zahráli hru na poznávání ovoce poslepu. 


Zpět na aktuality