Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Oslavy lesa na Flóře 2018

05.10.2018

Oslavy lesa na Flóře 2018

V pátek 5. 10.  se žáci naší školy vydali do Olomouce, kde se konala akce, kterou pořádají Lesy ČR Oslavy lesa Flóře. Po celém parku byly stanoviště s ukázkami a různými úkoly, kde si děti mohly v praxi vyzkoušet řezání dřeva pilou, dlabání mísy dlátem, poznávaly stromy podle větví a jejich plodů, naučily se sázet stromky, poznávaly chráněné rosliny Litovelského Pomoraví, dověděly se spoustu zajímavých věcí o práci lesníků, jejich povinné výbavě při práci v lese a spoustu dalšího. Děti si za splnění úkolů vysloužily malý dárek.

Zpět na aktuality