Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka - Vesmír
Žáci 5. ročníku se v posledních hodinách přirodovědy zabývali vesmírem. Vyhledávali informace o planetách, slunci a Měsíci v různých zdrojích...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Oslavy lesa na Flóře 2018

05.10.2018

Oslavy lesa na Flóře 2018

V pátek 5. 10.  se žáci naší školy vydali do Olomouce, kde se konala akce, kterou pořádají Lesy ČR Oslavy lesa Flóře. Po celém parku byly stanoviště s ukázkami a různými úkoly, kde si děti mohly v praxi vyzkoušet řezání dřeva pilou, dlabání mísy dlátem, poznávaly stromy podle větví a jejich plodů, naučily se sázet stromky, poznávaly chráněné rosliny Litovelského Pomoraví, dověděly se spoustu zajímavých věcí o práci lesníků, jejich povinné výbavě při práci v lese a spoustu dalšího. Děti si za splnění úkolů vysloužily malý dárek.

Zpět na aktuality