Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Oslavy lesa na Flóře 2019

04.10.2019

Oslavy lesa na Flóře 2019

V pátek 4. října se konaly Oslavy lesa na Flóře Olomouc, kde se již sedmým rokem konala propagační akce českého lesnictví na pěstitelské výstavě určená školním kolektivům a široké veřejnosti za účasti lesních pedagogů a lesníků VLS z divize Lipník nad Bečvou. Tato akce je u nás velmi oblíbená. Žáci se na různých stanovištích obeznámí s prací lesníků, oživí si své znalosti o stromech, houbách i rostlinách, orientaci v krajině, v praxi si mohou vyzkoušet řezání, odkorňování i stahování dřeva, seznámí se s prací včelařů, u řezbářů si mohou vyzkoušet dlabání lipového dřeva, mohou si zasadit stromeček a mnoho dalšího. Také si vyslouží spoustu pěkných odměn. Tento rok jsme byli vylosováni a vyhráli jsme dřevěnou budku za vstupní plakát o lese.
               

Zpět na aktuality