Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Pečeme pizzu 1.třída

05.04.2019

Pečeme pizzu 1.třída

V rámci projektu POVOLÁNÍ si každý prvňáček upekl svou vlastní pizzu. Nejprve jsme se seznámili s receptem, vypsali si základní ingredience a pustili se do přípravy. Zadělali jsme na těsto, každý přiložil ruku k práci. Svou pizzu si prvňáčci nazdobili podle své chuti např. šunka, sýr, salám, olivy, rajče a kukuřice. Nakonec jsme pizzu upekly ve školní kuchyni a společně si na ni moc pochutnali.


Zpět na aktuality