Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Pečeme pizzu 1.třída

05.04.2019

Pečeme pizzu 1.třída

V rámci projektu POVOLÁNÍ si každý prvňáček upekl svou vlastní pizzu. Nejprve jsme se seznámili s receptem, vypsali si základní ingredience a pustili se do přípravy. Zadělali jsme na těsto, každý přiložil ruku k práci. Svou pizzu si prvňáčci nazdobili podle své chuti např. šunka, sýr, salám, olivy, rajče a kukuřice. Nakonec jsme pizzu upekly ve školní kuchyni a společně si na ni moc pochutnali.


Zpět na aktuality