Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Pěvecká soutěž aneb Školní Superstar

28.02.2019

Pěvecká soutěž aneb Školní Superstar

Ve čtvrtek 28. 2. jsme v naší škole vybírali novu Superstar. Letos byla soutěž dobrovolná a nově o vítězi rozhodovala i porota z řád žáků ze všech ročníků. Žáci mohli zpívat samostatně nebo ve skupinách. Dokonce se i doprovodili hrou na klavír. Všichni soutěžící podali krásný výkon a rozhodování nebylo snadné. Vítězové byli v různých kategoriích jako objev roku, nejlepší individuální a skupinový zpěv, nejlepší show a absolutní vítěz. Všem účinkujícíkm gratulujeme a těšíme se na větší účast v příštím roce. 

Zpět na aktuality