Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Pevnost poznání Olomouc

24.11.2015

Pevnost poznání Olomouc

Naše cesty za vědomostmi nejsou odkázány jen na prostory třídy a školy, proto jsme v úterý 24.11. podnikli výpravu do Pevnosti poznání v Olomouci . Žáci prvního ročníku si vyzkoušeli, že lidské tělo funguje jako dokonalé puzzle. Druháci si zahráli na planety Sluneční soustavy. Třeťáci měli možnost nakouknout do mikroskopu a pozorovat drobné vodní živočichy zblízka. Čtvrťáci a páťáci si zopakovali, co se naučili v hodinách Přírodovědy a Vlastivědy o ochraně životního prostředí a vodstvu České republiky.

Zpět na aktuality