Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Plavecký výcvik 2019 / 2020

11.11.2019

Plavecký výcvik 2019 / 2020

Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských lázní v Prostějově. V plavání se jsou žáci rozděleni do družstvev dle jejich plaveckých schopností a osvojují, zdokonalují nebo upevňují si techniky různých plaveckých stylů. U některých z nich je znát již teď velký pokrok.


Zpět na aktuality