Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Pohádka do dlaně - Městské divadlo Prostějov

20.01.2016

Pohádka do dlaně - Městské divadlo Prostějov

 

Obě třídy mateřské školy a děti z prvního ročníku základní školy se podívaly do Městského divadla v Prostějově. Veršovaná pohádka o koloběhu ročních dob v přírodě byla živým snem jednoho užaslého člověka, před kterému se náhle začly objevovat postavy představující roční doby. A jak všichni dobře vědí, každé období je úplně jiné. Paní Zima je třeskutá a pěkně od rány, deštivé Jaro je osobnost o poznání citlivější, horké Léto se umí pěkně rozpálit, zatímco malíř Podzim pořád lítá s hlavou někde v oblacích. Roční doby spolu svádějí boj o nadvládu nad světem, ale ať dělají, co dělají, ten souboj má stejně vždycky dopředu známý výsledek.


Zpět na aktuality