Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Pohádka do dlaně - Městské divadlo Prostějov

20.01.2016

Pohádka do dlaně - Městské divadlo Prostějov

 

Obě třídy mateřské školy a děti z prvního ročníku základní školy se podívaly do Městského divadla v Prostějově. Veršovaná pohádka o koloběhu ročních dob v přírodě byla živým snem jednoho užaslého člověka, před kterému se náhle začly objevovat postavy představující roční doby. A jak všichni dobře vědí, každé období je úplně jiné. Paní Zima je třeskutá a pěkně od rány, deštivé Jaro je osobnost o poznání citlivější, horké Léto se umí pěkně rozpálit, zatímco malíř Podzim pořád lítá s hlavou někde v oblacích. Roční doby spolu svádějí boj o nadvládu nad světem, ale ať dělají, co dělají, ten souboj má stejně vždycky dopředu známý výsledek.


Zpět na aktuality