Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Projekt Božena Němcová

04.02.2020

Projekt  Božena Němcová

Dne 4. 2. 2020 si žáci 3. ročníku v rámci projektu Božena Němcová připomněli dvousté výročí od jejího narození. Žáci si nejprve po třídě posbírali různé indicie, ze kterých poskládali dohromady její životopis a její neznámější díla. Následně žáci zhlédli prezentaci o jejím životě. Žáci byli rozděleni do skupin, ve kterých vyplňovali pracovní list, skládali popletené pohádky.  Posledním úkolem bylo z jednotlivých slov poskládat citáty typické pro Boženu Němcovou.

Zpět na aktuality