Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Projekt "Moje kniha"

31.03.2015

Projekt

Projekt "Moje kniha" - 1. ročník

Děti představily své nejoblíbenější knihy, pověděly o čem kniha je a nakreslily obrázek.

Projekt "Moje kniha" - 2.a 3. ročník

Žáci 2. a 3. ročníku si připomněli měsíc knihy sbíráním hádanek. Děti nosily a sbíraly hádanky nejenom z knih, ale vyhledávaly je i na internetu. V pátek 27. 3. si donesly do školy svoje oblíbené knihy. Konala se beseda o knize – děti představily svoje knihy, plnily skupinové úkoly s pracovními listy, roztřídily přinesené knihy do skupin /naučná literatura a literatura pro děti/.
Projekt "Moje kniha" - 4. a 5. ročník

V březnu - měsíci knihy - si žáci 4. a 5. ročníku vytvořili vlastní „ upoutávku“ na přečtenou knihu. Formou barevného plakátu seznámili ostatní děti s  žánrem knihy, která se jim líbila. Malý úryvek z knihy, vlastní názor, jména dalších postav a ilustrace mohou přimět ostatní spolužáky k jejímu přečtení. 

 

Zpět na aktuality