Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Projekt "Moje kniha"

31.03.2015

Projekt

Projekt "Moje kniha" - 1. ročník

Děti představily své nejoblíbenější knihy, pověděly o čem kniha je a nakreslily obrázek.

Projekt "Moje kniha" - 2.a 3. ročník

Žáci 2. a 3. ročníku si připomněli měsíc knihy sbíráním hádanek. Děti nosily a sbíraly hádanky nejenom z knih, ale vyhledávaly je i na internetu. V pátek 27. 3. si donesly do školy svoje oblíbené knihy. Konala se beseda o knize – děti představily svoje knihy, plnily skupinové úkoly s pracovními listy, roztřídily přinesené knihy do skupin /naučná literatura a literatura pro děti/.
Projekt "Moje kniha" - 4. a 5. ročník

V březnu - měsíci knihy - si žáci 4. a 5. ročníku vytvořili vlastní „ upoutávku“ na přečtenou knihu. Formou barevného plakátu seznámili ostatní děti s  žánrem knihy, která se jim líbila. Malý úryvek z knihy, vlastní názor, jména dalších postav a ilustrace mohou přimět ostatní spolužáky k jejímu přečtení. 

 

Zpět na aktuality