Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Projekt "O zvířatech mezi námi"

25.09.2015

Projekt

Projekt "O zvířatech mezi námi" proběhl na škole 25.9. ve všech ročnících. Nejmenší děti si povídaly o zvířatech z různých koutů naší planety, o ohrožených a chráněných druzích. Děti si přinesly knihu o svém oblíbeném zvířátku a třídě o něm něco pověděly. Ve druhé třídě děti tvořily encyklopedii o svém vlastním zvířátku. Třetí třída se zaměřila na chov a užitek domácích zvířat. Připomněli jsme si tak Světový den zvířat.


Zpět na aktuality