Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Projekt Poznej svou obec - pomník, sochy, kapličky

14.10.2019

Projekt Poznej svou obec - pomník, sochy, kapličky

V pondělí 14.10. jsme v rámci projektu Poznej svou obec poznávali významné sochy, kapličky a pomníky v naší obci. U pomníku padlých 1. a 2. světové války jsme si připomněli význam jejich oběti. Před muzeem kočárů jsme objevili sochu sv. Jana Nepomuckého. I když jsme nestihli obejít všechny kapličky, prohlídli jsme si je v knize a snažili se přiřadit správný název k obrázku. Žáci si uvědomili význam takových památek.

Zpět na aktuality