Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka - Vesmír
Žáci 5. ročníku se v posledních hodinách přirodovědy zabývali vesmírem. Vyhledávali informace o planetách, slunci a Měsíci v různých zdrojích...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Projekt Poznej svou obec - Škola

14.10.2019

Projekt Poznej svou obec - Škola

V pondělí  14. 10. se žáci seznámili s minulostí nejen naší školy ale i s podobou, jakou mělo vyučování v minulosti. Prohlíželi a zjišťovali, jak vypadala v minulosti vysvědčení, jaké byly pomůcky a učebnice ve výuce, co si žáci oblékali a spoustu dalších zajímavostí (např. co tvořilo svačinu dětí během světových válek). Zároveň porovnávali a zjišťovali informace o současnosti a minulosti naší školy (vzhled a umístění školy, ředitelé, vyučující a další).

Zpět na aktuality