Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Projekt Poznej svou obec - Škola

14.10.2019

Projekt Poznej svou obec - Škola

V pondělí  14. 10. se žáci seznámili s minulostí nejen naší školy ale i s podobou, jakou mělo vyučování v minulosti. Prohlíželi a zjišťovali, jak vypadala v minulosti vysvědčení, jaké byly pomůcky a učebnice ve výuce, co si žáci oblékali a spoustu dalších zajímavostí (např. co tvořilo svačinu dětí během světových válek). Zároveň porovnávali a zjišťovali informace o současnosti a minulosti naší školy (vzhled a umístění školy, ředitelé, vyučující a další).

Zpět na aktuality