Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Projekt Poznej svou obec - znak, prapor

14.10.2019

Projekt Poznej svou obec - znak, prapor

V pondělí 14.10.2019 se žáci dozvěděli řadu zajímavých informací o Čechách pod Kosířem. Na tomto stanovišti se věnovali znaku a praporu. V prezentaci mohli vidět, jak znak a prapor vypadá, z jakých symbolů se skládá a co symboly znamenají. Dále si ve skupinách poskládali puzzle znaku a praporu. Poté si každý žák navrhl svůj vlastní znak.Zpět na aktuality