Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Projekt Poznej svou obec - znak, prapor

14.10.2019

Projekt Poznej svou obec - znak, prapor

V pondělí 14.10.2019 se žáci dozvěděli řadu zajímavých informací o Čechách pod Kosířem. Na tomto stanovišti se věnovali znaku a praporu. V prezentaci mohli vidět, jak znak a prapor vypadá, z jakých symbolů se skládá a co symboly znamenají. Dále si ve skupinách poskládali puzzle znaku a praporu. Poté si každý žák navrhl svůj vlastní znak.Zpět na aktuality