Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Projektová výuka - Karel IV.

19.11.2019

Projektová výuka - Karel IV.

Celým dnem provázela žáky 4. ročníku postava krále a císaře Karla IV. Jako průvodní text žákům sloužil pracovní list, z kterého zjistili spoustu nových informací o Karlu IV. a jeho rodičích, ale také si procvičili pravopis a počty. Více informací žáci vyhledávali v učebnici, dalších knihách, videu a na internetu. Tyto poznatky ve skupinách zpracovali na plakát. Projekt jsme dovršili náhledem do dob Karla IV. a legendárních turnajů - v hodině TV jsme uspořádali turnaj, jehož vítěze jsme pasovali na rytíře.

Zpět na aktuality