Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Projektová výuka v 1. ročníku - Josef Mánes

17.09.2020

Projektová výuka v 1. ročníku - Josef Mánes

Také žáci 1. ročníku se zapojili do projektového vyučování, které bylo věnované malíři Josefu Mánesi. Po společné prohlídce jeho kreseb v zámku jsme také navštívili altánek v zámeckém parku, kde tento významný umělec tvořil. Žáci se seznámili s krojovým názvoslovím. Ve škole jsme se zaměřili na obrazy Josefa Mánesa a zkusili jsme si je i složit s využitím písmenek ze Živé abecedy. 

Zpět na aktuality