Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Projektová výuka v 5. ročníku - 1. a 2. světová válka, Život v oceánech a mořích

30.01.2020

Projektová výuka v 5. ročníku - 1. a 2. světová válka, Život v oceánech a mořích

Ve čtvrtek 30.1.2020 v 5. ročníku proběhlo projektové dopoledne. Žáci pracovali ve skupinách. Hodiny jsme si rozdělili na dva úseky - vlastivědný: 1. a 2. světová válka (žáci přiřazovali informace k jednotlivým válkám, hráli hru "Riskuj"...) a přírodovědný: Život v oceánech a mořích (žáci luštili křížovku, různé šifry a tím odhalili žovočicha žijícího v oceánu...). K daným tématům si mohli cokoliv přinést. Žáky dopoledne velmi bavilo a odnesli si spoustu zajímavých informací.


Zpět na aktuality