Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Projektová výuka ve 2. ročníku - Zdraví a lidské tělo

30.01.2020

Projektová výuka ve 2. ročníku - Zdraví a lidské tělo

Ve čtvrtek 29.1. proběhlo ve druhé třídě projektové vyučování s tématem - Zdraví a lidské tělo. Téma projektu bylo zvoleno jako ukončení a formou aktivit upevění a  zopakování si celku učiva z prvouky. 
Projekt se zaměřil na zdravý životní styl, stravování, prevenci proti nemocem a lidské tělo. Nejdříve byla zhlédnuta prezentace s hádankami na různé části těla. Poté žáci pracovali s vlastním tělem. Formou cvičení si uvědomovali části těla, svaly, kosti, klouby. Následovala práce ve skupinách. Žáci na velký papít nakreslili obrys postavy. Společně poté pojmenovávali části těla a poté výtvor prezentovali. Nakonec si vyplnili pracovní list, ve kterém zúročili předchozí poznatky. 
Zpět na aktuality