Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Projektová výuka ve druhé třídě

27.09.2019

Projektová výuka ve druhé třídě

V pátek 27. září ve druhé třídě proběhl projekt zaměřený na téma podzim. Cílem projektu bylo upevnit a procvičit aktuálně probírané učivo z různých předmětů za využití tvořivých metod.

Ráno žáci vyluštili šifru, ze které se dozvěděli, jakému tématu se budou celý den věnovat. Poté žáci ve skupinách tvořili věty o podzimu a prezentovali je před třídou. Následovali matematické příklady a hry. Dále psali pohled podzimu.
Po velké přestávce proběhla procházka do parku, cestou žáci pojmenovávali stromy a popisovali změny v přírodě. Společně sbírali přírodniny, ze sterých jsme si ve třídě vytvořili palety podzimu. Dokončené palety si žáci vystavili ve třídě.Zpět na aktuality