Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Projektové vyučování - CESTA KOLEM SVĚTA

14.02.2019

Projektové vyučování - CESTA KOLEM SVĚTA

Ve čtvrtek 14.2. si žáci páté třídy vyzkoušeli projektové vyučování. Projekt byl zaměřen na poznávání světadílů. Žáci byli rozděleni do skupin, každá skupina si pak vylosovala jeden světadíl. Skupiny poté začaly zpracovávat projekt. K dispozici měli žáci různé materiály, mapy, atlasy, knihy, internet. Žáci získali nové poznatky o světadílech a zároveň si vyzkoušeli vyhledávat informace s různých zdrojů.Zpět na aktuality