Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Recitační soutěž 13.3.2019

13.03.2019

Recitační soutěž 13.3.2019

Dne 13. 3. 2019 se konalo školní kolo recitační soutěže. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V první kategorii byli odvážní prvňáčci. Tuto kategorii vyhrála Kateřina Zaoralová. Ve druhé kategorii  soutěžili žáci druhého a třetího ročníku. Na 1. místě se umístil Cyril Zaoral, na 2. místě Marie Polednová a na krásném 3. místě Elen Jiráková. Ve třetí kategorii recitovali žáci čtvrtého a pátého ročníku. V této kategorii se na 1. místě umístila Natálie Martinčíková, 2. místo obsadil Václav Holubek a na třetím místě skončil Slavomír Nepožitek. Celkem se soutěže zúčastnilo 22 žáků.

Zpět na aktuality