Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Recitační soutěž 13.3.2019

13.03.2019

Recitační soutěž 13.3.2019

Dne 13. 3. 2019 se konalo školní kolo recitační soutěže. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V první kategorii byli odvážní prvňáčci. Tuto kategorii vyhrála Kateřina Zaoralová. Ve druhé kategorii  soutěžili žáci druhého a třetího ročníku. Na 1. místě se umístil Cyril Zaoral, na 2. místě Marie Polednová a na krásném 3. místě Elen Jiráková. Ve třetí kategorii recitovali žáci čtvrtého a pátého ročníku. V této kategorii se na 1. místě umístila Natálie Martinčíková, 2. místo obsadil Václav Holubek a na třetím místě skončil Slavomír Nepožitek. Celkem se soutěže zúčastnilo 22 žáků.

Zpět na aktuality