Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Slavnostní rozloučení s páťáky

25.06.2018

Slavnostní rozloučení s páťáky

25. 6. 2018 se našim páťákům zavřely dveře školy a čeká je další etapa jejich života na škole nové. Slavnostní předání vysvědčení a rozloučení se konalo za přítomnosti rodičů v sále obecního úřadu.Třídní učitelka Jana Papoušková, svým žákům rozdala poslední vysvědčení na této škole a absolventská trika, které si sami navrhli. Paní ředitelka a paní učitelky a vychovatelky přišly popřát páťákům vše nejlepší na jejich další cestě životem. Pan starosta jim předal dárek na rozloučenou a děti také poděkovaly svými dárky a květinami. Na oslavu byl připraven dort, šampaňské a občerstvení.

                
Zpět na aktuality