Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Strašidelný den ve škole 2019

31.10.2019

Strašidelný den ve škole 2019

Poslední den měsíce října se do školy všichni těší. Žáci se mohou již od rána vystrojit do strašidelných kostýmů a užít si tak vyučování trošku jinak. V hodinách pro ně mají paní učitelky připravené úkoly, které jsou zaměřené na Dušičky i Halloween. Také v rámci výtvarné výchovy jsme s žáky druhého a čtvrtého ročníku vydlabávali a vyřezávali dýně, které pak večer zdobily a svítily na hřišti MFB.

Zpět na aktuality