Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Svět odpadu a výroba ručního papíru

06.02.2020

Svět odpadu a výroba ručního papíru

Dne 6. 2. 2020 naši školu navštívily pracovnice Českého svazu ochránců přírody se svým programem Svět odpadů a výroba ručního papíru.  Žáci 3. – 5. ročníku byli rozděleni do skupin. Žáci si  zkusili správně roztřídit odpad do jednotlivých kontejnerů. Následovala diskuze o tom, jak můžeme omezovat vznik odpadu, jak nakládáme s odpady. Na závěr programu si každý žák zkusil vyrobit ruční papír.Zpět na aktuality