Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Svíčkárna Rodas Olomouc

19.11.2018

Svíčkárna Rodas Olomouc

Pondělní projektové vyučování ve Svíčkárně RODAS v Olomouci si všichni žáci moc užili. Úvodem jsme se dozvěděli něco málo o výrobě svíček, a pak už nás čekalo kreativní tvoření. Svíčky si děti namáčely do různých odstínů barevných vosků, polévaly je, vykrojily si barevné glycerinové mýdlo do tvaru, který si samy vybraly a sypaly si koupelovou sůl do pytlíčků dle vlastního výběru barev a vůní. Velkým zpestřením pro děti byli dva kamarádi přímo ve svíčkárně, papoušci ara. Před svíčkárnou si mohly děti prohlédnout domácí zvířata v minizoo. Tento den se opravdu vydařil.
Zpět na aktuality