Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Turnaj v korfbalu - 4. a 5. ročník

21.01.2020

Turnaj v korfbalu - 4. a 5. ročník

V úterý 21.1.2020 se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili turnaje v korfbalu, který se konal v Prostějově na Reálném gymnáziu. Turnaje se zúčastnilo 10 škol. Celkem žáci hráli 4 zápasy, z toho 2 vyhráli a 2 prohráli. V posledním zápase, který odehráli, se rozhodovalo mezi 5. a 6. místem. Tento zápas vybojovali a skončili na krásném 5. místě. Žáci si celý turnaj velmi užili a byli nadšeni, že se umístili na tak pěkném místě, když se s touto hrou seznámili teprve minulý týden.

Zpět na aktuality