Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Učíme se písmeno I s Indiány

06.11.2019

Učíme se písmeno I s Indiány

Ve středu 6.11. se žáci 1. třídy změnili v Indiány a vydali se prozkoumat písmenko I. Na začátku jsme se pozdravili jako praví Indiáni, zazpívali si indiánskou píseň v angličtině (ten little indians) a vyzdobili si vlastní tee-pee. Abychom si provičili i počítání, zdobili jsme indiánské čelenky a počítali pírka. Projekt se velmi vydařil a děti si budou pamatovat, že nad i se píše vždy tečka, tak jako Indián vždy bude mít čelenku. Zpět na aktuality