Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Učíme se písmeno I s Indiány

06.11.2019

Učíme se písmeno I s Indiány

Ve středu 6.11. se žáci 1. třídy změnili v Indiány a vydali se prozkoumat písmenko I. Na začátku jsme se pozdravili jako praví Indiáni, zazpívali si indiánskou píseň v angličtině (ten little indians) a vyzdobili si vlastní tee-pee. Abychom si provičili i počítání, zdobili jsme indiánské čelenky a počítali pírka. Projekt se velmi vydařil a děti si budou pamatovat, že nad i se píše vždy tečka, tak jako Indián vždy bude mít čelenku. Zpět na aktuality