Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rodilý mluvčí
Ve dnech 4. a 5. února naši školu navštívil rodilý mluvčí pan Navot Laufer a obohatil naši výuku.Během dvou dnů pan Laufer se účastnil výuky ve...
Kalendář akcí
25
úno
Pevnost poznání Olomouc

Učíme se písmeno I s Indiány

06.11.2019

Učíme se písmeno I s Indiány

Ve středu 6.11. se žáci 1. třídy změnili v Indiány a vydali se prozkoumat písmenko I. Na začátku jsme se pozdravili jako praví Indiáni, zazpívali si indiánskou píseň v angličtině (ten little indians) a vyzdobili si vlastní tee-pee. Abychom si provičili i počítání, zdobili jsme indiánské čelenky a počítali pírka. Projekt se velmi vydařil a děti si budou pamatovat, že nad i se píše vždy tečka, tak jako Indián vždy bude mít čelenku. Zpět na aktuality