Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Učíme se v parku

21.03.2019

Učíme se v parku


Hřejivé jarní sluníčko vylákalo žáky 3. ročníku do zámeckého parku, kde strávili hodinu anglického jazyka. Na zámeckých schodech si zahráli spoustu her a soutěží. Zároveň si zopakovali slovní zásobu, gramatiku a také se obohatili o nové anglické výrazy. Na čerstvém vzduchu to žáky moc bavilo a lépe se jim přemýšlelo. Už se těšíme na další lekce pod širým nebem.Zpět na aktuality