Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Vánoční dílny 2019

19.12.2019

Vánoční dílny 2019

Ve čtvrtek 19.12.2019 se naše škola proměnila ve vánoční dílny. Žáci byli rozděleni do skupinek napříč ročníky. Skupiny putovaly po celé škole do různých dílniček. Žáci si vyrobili vánoční přání, krabičku na malý dáreček, svícínek a svíčku ve skořápce. Také se dozvěděli, jaké tradice se dodržují u nás a jak se slaví Vánoce ve světě.

Zpět na aktuality