Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Vánoční dílny - cesta do Betléma

19.12.2019

Vánoční dílny - cesta do Betléma

Ve čtvrtek 19. prosince jsme se v jedné části vánočních dílen zastavili a poslechli si poutavý příběh o tom, jak to bylo s narozením Ježíška a cestě do Betléma. Dověděli jsme se, kde vlastně Betlém leží a jak dalekou cestu musela Marie s Josefem překonat, aby se Ježíšek mohl narodit. Na závěr jsme si vyrobili vánoční svícen z přírodnin.Zpět na aktuality