Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Výlet ZŠ a MŠ na Dolní Moravu - Mamutíkov

27.06.2019

Výlet ZŠ a MŠ na Dolní Moravu - Mamutíkov

Ve čtvrtek 27.6. se všichni ze základní
i mateřské školy zúčastnili celodenního výletu na Dolní Moravu v Jeseníkách. Navštívili jsme vodní, pískový a lanový  park Mamutíkov. Žáci byli rozděleni do dvou skupin podle věku. Na starší ráno čekal program v lanovém centru a pískovém světě, zatím co mladší žáci dováděli ve vodním parku. Po obědě se skupiny vystřídaly. Kolem třetí hodiny nás čekala cesta autobusem zpátky do školy. Přálo nám krásné počasí a celý výlet jsem si užili.


Zpět na aktuality