Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Den stromů 2019
Dne 21. 10. 2019 žáci 3. ročníku oslavili Den stromů. Projekt jsme zahájili besedou, co o stromech víme, proč Den stromů slavíme, proč jsou...
Kalendář akcí
25
říj
Hravá věda Radka Chajdy

Výlet ZŠ a MŠ na Dolní Moravu - Mamutíkov

27.06.2019

Výlet ZŠ a MŠ na Dolní Moravu - Mamutíkov

Ve čtvrtek 27.6. se všichni ze základní
i mateřské školy zúčastnili celodenního výletu na Dolní Moravu v Jeseníkách. Navštívili jsme vodní, pískový a lanový  park Mamutíkov. Žáci byli rozděleni do dvou skupin podle věku. Na starší ráno čekal program v lanovém centru a pískovém světě, zatím co mladší žáci dováděli ve vodním parku. Po obědě se skupiny vystřídaly. Kolem třetí hodiny nás čekala cesta autobusem zpátky do školy. Přálo nám krásné počasí a celý výlet jsem si užili.


Zpět na aktuality