Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozloučení s pátým ročníkem
V pátek 28.6. proběhlo slavnostní ukončení školního roku pro žáky pátého ročníku. Předání posledního vysvědčení na prvním stupni proběhlo za...
Kalendář akcí

Výlet ZŠ a MŠ na Dolní Moravu - Mamutíkov

27.06.2019

Výlet ZŠ a MŠ na Dolní Moravu - Mamutíkov

Ve čtvrtek 27.6. se všichni ze základní
i mateřské školy zúčastnili celodenního výletu na Dolní Moravu v Jeseníkách. Navštívili jsme vodní, pískový a lanový  park Mamutíkov. Žáci byli rozděleni do dvou skupin podle věku. Na starší ráno čekal program v lanovém centru a pískovém světě, zatím co mladší žáci dováděli ve vodním parku. Po obědě se skupiny vystřídaly. Kolem třetí hodiny nás čekala cesta autobusem zpátky do školy. Přálo nám krásné počasí a celý výlet jsem si užili.


Zpět na aktuality