Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Zprávy z eTwinningu na naší škole - získané ocenění i splněná soutěž

24.09.2015

Zprávy z eTwinningu na naší škole - získané ocenění i splněná soutěž

V minulém školním roce pracovala třída Sluníček v MŠ s mateřskou školou ze Slovenska z Rožňavy na projektu S kamarády jde vše líp. Cílem projektu bylo aktivní a netradiční prožití předškolního ročníku v mateřské škole a zapojení eTwiningu do běžné výuky. Více k projektu - informace i výstupy - si můžete prohlédnout na našich stránkách ( Mateřská škola → Projekty ).
Co to vlastně eTwinning je, si můžete přečíst - zde.

Nyní v září jsme od Národního podpůrného střediska dostali ocenění - certifikát Quality Label, certifikáty kvality v rámci aktivity eTwinning jsou udělovány učitelům za uskutečnění vynikajících eTwinningových projektů. Potvrzují, že projekt dosáhl určité kvality na úrovni národní i celoevropské.

Quality Label

Uvidíme, zda se nám podaří získat i jednu z národních cen ( v polovině října) nebo dokonce Evropský certifikát kvality ( na konci října). Tak nám držte pěstičky.
Velkou zásluhu ta tom mají děti ze třídy Sluníček, které nyní navštěvují 1.ročník v naší ZŠ, takže velká gratulace i jim!!!
A protože eTwinning nyní slaví 10let, zapojili jsme se do soutěže k oslavám tohoto výročí. Od února plníme 10 úkolů, chybí nám splnit už jen jeden. V oficiální upoutávce je dokonce naše fotka ze soutěže ( cca v 50 sekundě). K nakouknutí zde.

Zpět na aktuality